zdravotechnika rozvody kanalizácieV minulosti sa na odvod splaškov používalo potrubie z PVC. Je to dobrý a trvanlivý materiál, neznesie však dlhodobo teploty vyššie ako 40°C. Splašky, ktoré produkuje väčšina moderných domácností však môžu dosiahnuť teplotu až 100°C. Spoľahlivé odvedenie zaručí HT odpadový systém z polypropylénu.

Jedným z možných zdrojov hluku v budovách je odpadové potrubie. Celkové hlukové zaťaženie sa dá výrazne znížiť ich správnou montážou. Pre miestnosti, kde je potrebné intenzívne pracovať alebo naopak odpočívať však projektanti vyžadujú nižšiu úroveň hluku produkovaného potrubím, ako dokážu zabezpečiť bežné potrubné systémy.

Riešenie prináša potrubie určené na zvislé odpady v budovách, v ktorom dochádza k najvýraznejšej tvorbe akustického prejavu. Tlmiaci účinok je založený na zvýšenej absorbcii hluku v stene zo špeciálneho materiálu s veľkou rezonančnou hmotnosťou a zväčšenou hrúbkou. Rúry sú vyrobené z vysoko plneného polypropylénu, ktorý zaručuje dosiahnutie optimálnych tepelných i fyzikálno-mechanických parametrov. Vybrané minerálne plnivo účinne napomáha znižovaniu zvukových efektov rúry.

Otázky, cenové ponuky

kontaktujte nás v prípade akýchkoľvek otázok, informácií prostredníctvom online formulára

CENOVÁ PONUKA >

Poradíme Vám!

Poradíme Vámnajvhodnejšie riešenia vykurovania pre Vašu stavbu, rodinný dom.

Technický návrh!

Poradíme Vámvšetky naše riešenia
sú navrhnuté našimi energetickými inžiniermi.

Vykurovanie na klúč!

Poradíme Vámzabezpečíme Vám kompletnú dodávku vykurovania na klúč.

Realizácia vykurovania!

Poradíme Váminštalácie realizujeme
s vyškolenými a odborne vyučenými pracovníkmi.

ŠETRI.sk     facebook